Obojek pro psy 25,6 - 43 cm
Kód produktu: W061390
Slevová skupina: C
- Novinka
Obojek pro psy. Velikost 25,6 - 43 cm. Tloušťka 1,5 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Obojek pro psy. Velikost 25,6 - 43 cm. Tloušťka 1,5 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W061390 |
| Ean produktu | 5905523690873 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 16.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01229 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | PL |

