Oči pohyblivé samolepící 4 cm - 8 ks
Kód produktu: W056009
Slevová skupina: A
Oči pohyblivé samolepící o průměru 4 cm - 8 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Oči pohyblivé samolepící o průměru 4 cm - 8 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W056009 |
| Ean produktu | 8590331044771 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.4 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06224 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

