Ořezávátko kovové na 2 tužky
Kód produktu: W883247
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Kovové ořezávátko na 2 tužky.Parametry produktu
| Kód produktu | W883247 |
| Ean produktu | 8590331223602 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.01350 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 82141000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 250 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

