Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem - 4 barvy
Kód produktu: W016860
Slevová skupina: A
- Novinka
Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem. Ořezávátko o velikosti 4,5x3x5 cm 12 kusů v boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem. Ořezávátko o velikosti 4,5x3x5 cm 12 kusů v boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W016860 |
| Ean produktu | 8590331937707 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 13.0 cm |
| Šířka balení: | 11.2 cm |
| Výška balení: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.10303 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 82141000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1440 |
| Země původu: | CN |

