Ořezávátko na dvě tužky
Kód produktu: W016852
Slevová skupina: A
Ořezávátko na dvě tužky o velikosti 3,5x2x3 cm. 4 různé barevné provedení. 48 kusů v tubě.
Podobné produkty
Popis produktu
Ořezávátko na dvě tužky o velikosti 3,5x2x3 cm. 4 různé barevné provedení. 48 kusů v tubě.Parametry produktu
| Kód produktu | W016852 |
| Ean produktu | 8590331937622 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 13.5 cm |
| Šířka balení: | 11.0 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 48 ks |
| Kusů v displayi: | 48 ks |
| Objem kartonu: | 0.05775 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 82141000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 1152 |
| Země původu: | CN |

