Guma mazací medvěd
Kód produktu: W033464
Slevová skupina: A
Guma mazací medvěd. 48 ks v display boxu. 3 barevné provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Guma mazací medvěd. 48 ks v display boxu. 3 barevné provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W033464 |
| Ean produktu | 8590331973880 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.6 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 22.0 cm |
| Šířka balení: | 18.0 cm |
| Výška balení: | 5.5 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 48 ks |
| Kusů v displayi: | 48 ks |
| Objem kartonu: | 0.07656 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 40169200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 1440 |
| Země původu: | CN |

