58674 Organizér
Kód produktu: W016374
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
58674 OrganizérParametry produktu
| Kód produktu | W016374 |
| Ean produktu | 6941607307908 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 58.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06030 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

