58659 Skimmer AquaScoop Deluxe
Kód produktu: W016367
Slevová skupina: A
Bazénová síťka 58635 AquaScoop od značky Bestway. Potřebné příslušenství ke kultivaci venkovních bazénů. Pomáhá udržovat vodní hladinu bez ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bazénová síťka 58635 AquaScoop od značky Bestway. Potřebné příslušenství ke kultivaci venkovních bazénů. Pomáhá udržovat vodní hladinu bez hmyzu, listí a dalších naplavenin. Pevná konstrukce pro časté používání. Ideální volba pro bazény až do průměru 3,96 mParametry produktu
| Kód produktu | W016367 |
| Ean produktu | 6941607305171 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 53.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 46.5 cm |
| Výška kartonu: | 54.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.10517 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 84212100 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

