Památník nelinkovaný 15x21 cm, 80 stran MIX
Kód produktu: W026479
Slevová skupina: A
Památník o velikosti 15x21 cm. 80 nelinkovaných stran. Různé barvy a druhy.
Podobné produkty
Popis produktu
Památník o velikosti 15x21 cm. 80 nelinkovaných stran. Různé barvy a druhy.Parametry produktu
| Kód produktu | W026479 |
| Ean produktu | 8590331956647 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 33.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06696 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

