Notes linkovaný 15x21 cm se zvířátkem, 80 stran
Kód produktu: W026475
Slevová skupina: A
Notes chlupatý s pěnovou ozdobou o velikosti 15x21 cm 80 linkovaných stran Různé druhy
Podobné produkty
Popis produktu
Notes chlupatý s pěnovou ozdobou o velikosti 15x21 cm 80 linkovaných stran Různé druhyParametry produktu
| Kód produktu | W026475 |
| Ean produktu | 8590331956609 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 34.8 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11520 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

