Párty frkačky Duhy 6ks
Kód produktu: W008534
Slevová skupina: A
Párty frkačky s motivem Duhy nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě! Frkačky mají plastový naústek. Počet kusů: 6 ks
Podobné produkty
Popis produktu
Párty frkačky s motivem Duhy nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě! Frkačky mají plastový naústek. Počet kusů: 6 ksParametry produktu
| Kód produktu | W008534 |
| Ean produktu | 8590331921294 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03961 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

