Produkt byl přidán do oblíbených
Párty mix
Kód produktu: W020216
Slevová skupina: A
Párty mix LAMPION papírový 4ks-40cm, 30cm, 20cm, 15cm Pom pom papírový 4ks-40cm, 30cm, 20cm, 15cm Dekorace papírová 4ks-40cm, 30cm, 20cm, 15cm
Podobné produkty
Popis produktu
Párty mix LAMPION papírový 4ks-40cm, 30cm, 20cm, 15cm Pom pom papírový 4ks-40cm, 30cm, 20cm, 15cm Dekorace papírová 4ks-40cm, 30cm, 20cm, 15cmParametry produktu
| Kód produktu | W020216 |
| Ean produktu | 8590331943166 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 41.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04408 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 4 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

