Párty vlaječky HRA 16x20 cm, 8 ks
Kód produktu: W039223
Slevová skupina: A
- Výprodej
Papírové párty vlaječky HRA o velikosti 16x20 cm. Balení obsahuje 8 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Papírové párty vlaječky HRA o velikosti 16x20 cm. Balení obsahuje 8 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W039223 |
| Ean produktu | 8590331993307 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.5 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

