Sada štětců kulaté 3 ks
Kód produktu: W831407
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Sada štětců 3 ks. Kulaté. Velikosti: 2, 4, 6.Parametry produktu
| Kód produktu | W831407 |
| Ean produktu | 8590331331543 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 15.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.01958 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96033010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

