Paulinda Jednorožec kamenná hmota výtvarný set
Kód produktu: W039707
Slevová skupina: B
- Výprodej
Paulinda Jednorožec kamenná hmota výtvarný set. Vytvaruj si kamennou postavičku a vymaluji ji. Obsah balení - 2x50g hmoty, 1x štětec, 6 vodových ...
Podobné produkty
Popis produktu
Paulinda Jednorožec kamenná hmota výtvarný set. Vytvaruj si kamennou postavičku a vymaluji ji. Obsah balení - 2x50g hmoty, 1x štětec, 6 vodových barviček, křídla pro jednorožce, obrázkový návod. Hmota schne rychle při pokojové teplotě. Nevyužitou hmotu vraťte zpět do uzavíratelného sáčku.Parametry produktu
| Kód produktu | W039707 |
| Ean produktu | 8590331995608 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07486 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

