Penál etue 20x5,5x9 cm - Kočičí tlapka
Kód produktu: W019965
Slevová skupina: A
Penál etue o velikosti 20x5,5x9 cm - Kočíčí tlapka. 3 různé barevné provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Penál etue o velikosti 20x5,5x9 cm - Kočíčí tlapka. 3 různé barevné provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W019965 |
| Ean produktu | 8590331942695 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 83.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 77.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.31955 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029219 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

