Play Eco Plyšák lev 29 cm
Kód produktu: W022032
Slevová skupina: D
vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu, certifikát GLOBAL RECYCLED STANDARD, vysoká kvalita, velmi příjemné na dotek
Podobné produkty
Popis produktu
vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu, certifikát GLOBAL RECYCLED STANDARD, vysoká kvalita, velmi příjemné na dotek
Parametry produktu
| Kód produktu | W022032 |
| Ean produktu | 8004332000693 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06931 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

