Razítko - sada zvířátek
Kód produktu: W025887
Slevová skupina: A
Sada razítek - zvířátka Obsahuje: namáčecí polštářek s inkoustem, nálepky s obrázkem, 10 razítek
Podobné produkty
Popis produktu
Sada razítek - zvířátka Obsahuje: namáčecí polštářek s inkoustem, nálepky s obrázkem, 10 razítekParametry produktu
| Kód produktu | W025887 |
| Ean produktu | 8590331954216 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04392 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

