Plážová hra hoď a chyť 18 cm
Kód produktu: W118151
Slevová skupina: A
Hoď a chyť, plážová hra, které se občas říká i lambáda. Využijte období letních dnů a nenáročně si zasportujte. Hoď a chyť míček pomocí talíře se suchým zipem.
Podobné produkty
Popis produktu
Hoď a chyť, plážová hra, které se občas říká i lambáda. Využijte období letních dnů a nenáročně si zasportujte. Hoď a chyť míček pomocí talíře se suchým zipem.Parametry produktu
| Kód produktu | W118151 |
| Ean produktu | 8590331181513 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 21.0 cm |
| Šířka balení: | 32.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.15300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

