Prak 20 cm set 5 míčků
Kód produktu: W047351
Slevová skupina: A
- Novinka
Prak. Velikost 20 cm. Balení obsahuje prak a 5 míčků. Rozměry praku 15x20 cm. Průměr míčku 2,8 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Prak. Velikost 20 cm. Balení obsahuje prak a 5 míčků. Rozměry praku 15x20 cm. Průměr míčku 2,8 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W047351 |
| Ean produktu | 8590331012602 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.5 cm |
| Šířka kartonu: | 42.5 cm |
| Výška kartonu: | 64.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13295 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

