Procenta - A4
Kód produktu: W015108
Slevová skupina: C
Naučná tabulka přináší souhrn učiva o procentech. Přední stranu tvoří kromě vysvětlení základních pojmů – procento, základ, procentuální část, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Naučná tabulka přináší souhrn učiva o procentech. Přední stranu tvoří kromě vysvětlení základních pojmů – procento, základ, procentuální část, počet procent, výpočet 1% – i přehledně ilustrovaná tabulka s řešením slovních úloh na výpočet procent, procentuální části a celku, a to pomocí přechodu přes 1% nebo pomocí přímé úměry a vzorce. Zadní stranu tvoří především grafické vyjádření procent s příklady na výpočet procentuální části a procent.Parametry produktu
| Kód produktu | W015108 |
| Ean produktu | 8590331343140 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 29.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

