Huntsman Puška Ambush 65 cm
Kód produktu: W282210
Slevová skupina: D
S opakovací puškou Ambush se staneš opravdovým lovcem. Najdi co nejlepší skrýš, přesně zamíř a pal! S touto pistolí nemůžeš minout. Má přesný ...
Podobné produkty
Popis produktu
S opakovací puškou Ambush se staneš opravdovým lovcem. Najdi co nejlepší skrýš, přesně zamíř a pal! S touto pistolí nemůžeš minout. Má přesný odnímatelný zaměřovač a dostřel až 15 metrů. Počet nábojů: 10 (v balení) Velikost: 65 cm Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W282210 |
| Ean produktu | 048242919452 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 66.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 5.0 cm |
| Šířka balení: | 66.0 cm |
| Výška balení: | 21.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05114 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

