Pyramida barevná
Kód produktu: W121103
Slevová skupina: C
Klasická skládací barevná pyramida s kroužky pro nejmenší děti. Hračka, se kterou se procvičí i motorika dítěte. Vyrobeno ze zdravotně nezávadného ...
Podobné produkty
Popis produktu
Klasická skládací barevná pyramida s kroužky pro nejmenší děti. Hračka, se kterou se procvičí i motorika dítěte. Vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu. Pyramida se skládá z 8 částí. Výška: 25 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W121103 |
| Ean produktu | 8590331280209 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 11.5 cm |
| Šířka kartonu: | 11.5 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 40 |
| Země původu: | PL |

