Rakety na badminton set 2ks 63 cm
Kód produktu: W036809
Slevová skupina: A
Rakety na badminton set. 2 rakety součástí. Délka 63 cm. Košíky nejsou součástí. 2 varianty - modrá, růžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Rakety na badminton set. 2 rakety součástí. Délka 63 cm. Košíky nejsou součástí. 2 varianty - modrá, růžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W036809 |
| Ean produktu | 8590331980048 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 66.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 67.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08040 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95065900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

