Razítko mix mořská panna
Kód produktu: W025882
Slevová skupina: A
Razítko mořská panna. 24ks v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Razítko mořská panna. 24ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W025882 |
| Ean produktu | 8590331954162 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.2 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 16.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 3.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.04752 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

