Robot střílející disky RC na dálkové ovládání 29,5 cm
Kód produktu: W013395
Slevová skupina: A
Robot střílející disky RC na dálkové ovládání. Rozměry 21x12,1x29,5 cm. Infračervený port. Světelné a zvukové efekty. Funkce - střílení disků, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Robot střílející disky RC na dálkové ovládání. Rozměry 21x12,1x29,5 cm. Infračervený port. Světelné a zvukové efekty. Funkce - střílení disků, programování, demo režim, chůze, tanec, hudba, nastavení hlasitosti. 4xAA do robota, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na zadní straně robota.Parametry produktu
| Kód produktu | W013395 |
| Ean produktu | 8590331932214 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do robota, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.5 cm |
| Šířka kartonu: | 43.5 cm |
| Výška kartonu: | 66.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14319 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

