Royal Breeds - Kůň 10 cm s autem a přívěsem 35 cm
Kód produktu: W282016
Slevová skupina: D
Chystáš se se svým koníkem na výstavu a nemáš ho tam jak dopravit? S tímto přívěsem to bude hračka! Nalož ho do vozíku a vyraz na cestu! Obsah ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chystáš se se svým koníkem na výstavu a nemáš ho tam jak dopravit? S tímto přívěsem to bude hračka! Nalož ho do vozíku a vyraz na cestu! Obsah balení: 1 kůň - Palomino Walker auto s přívěsem ohrádka Velikost koně: 10 cm Velikost auta s přívěsem: 35 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W282016 |
| Ean produktu | 048242851219 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 40.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 41.0 cm |
| Výška balení: | 26.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.5 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09322 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

