Royal Breeds - Kůň výstavní 9 cm
Kód produktu: W282008
Slevová skupina: D
Pořiď si úžasný set s koníkem, který si zamiluješ! Na výběr máš ze 3 variant! Každá varianta má jiné vybavení i výstavního koníka, proto si vyber ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pořiď si úžasný set s koníkem, který si zamiluješ! Na výběr máš ze 3 variant! Každá varianta má jiné vybavení i výstavního koníka, proto si vyber toho nejlepšího! Nebo je posbíráš všechny? Velikost koně: 8 cm *Uvedená cena je za 1 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W282008 |
| Ean produktu | 048242851059 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 14.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.3 cm |
| Výška kartonu: | 30.3 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04894 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

