Ruční větráček krab 19 cm
Kód produktu: W047887
Slevová skupina: A
Ruční větráček krab. Přesné rozměry 4x2x19 cm. Větráček se roztáčí manuální páčkou. Display box - 12 ks. 3 varianty - zelená, červená, bílá.
Podobné produkty
Popis produktu
Ruční větráček krab. Přesné rozměry 4x2x19 cm. Větráček se roztáčí manuální páčkou. Display box - 12 ks. 3 varianty - zelená, červená, bílá.Parametry produktu
| Kód produktu | W047887 |
| Ean produktu | 8590331020966 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 27.5 cm |
| Šířka balení: | 19.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 82.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.14760 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

