Sada dopravních značek 20 dílů
Kód produktu: W004220
Slevová skupina: C
Připrav značky, nastartuj auto a vydej se na cesty! Nauč se zábavnou formou hry poznávat dopravní značky! S touto plastovou sadou to půjde raz dva! Počet kusů: 20
Podobné produkty
Popis produktu
Připrav značky, nastartuj auto a vydej se na cesty! Nauč se zábavnou formou hry poznávat dopravní značky! S touto plastovou sadou to půjde raz dva! Počet kusů: 20Parametry produktu
| Kód produktu | W004220 |
| Ean produktu | 4810344064202 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.2 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 17.5 cm |
| Výška kartonu: | 17.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.01011 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 15 |
| Země původu: | BY |

