Hračka pro mazlíčky Myšky pro kočky set 3ks 6cm
Kód produktu: W061397
Slevová skupina: C
- Novinka
Hračka pro mazlíčky Myšky pro kočky set. Sada obsahuje 3 kusy. Velikost jedné myšky 6 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Hračka pro mazlíčky Myšky pro kočky set. Sada obsahuje 3 kusy. Velikost jedné myšky 6 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W061397 |
| Ean produktu | 5905523691214 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.5 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02066 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | PL |

