Sada na písek 6 ks
Kód produktu: W047510
Slevová skupina: A
- Akce
Sada na písek 6 ks. Součástí loď, kbelík, lopatka, hrabičky, 2 formičky.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek 6 ks. Součástí loď, kbelík, lopatka, hrabičky, 2 formičky.Parametry produktu
| Kód produktu | W047510 |
| Ean produktu | 8590331015801 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 75.0 cm |
| Šířka balení: | 35.0 cm |
| Výška balení: | 88.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.5 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 90.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.25475 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

