Produkt byl přidán do oblíbených
Sada na písek 7 ks 22 cm
Kód produktu: W117197
Slevová skupina: A
S touto barevnou plastovou sadou půjde stavění hradů a báboviček raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: ...
Podobné produkty
Popis produktu
S touto barevnou plastovou sadou půjde stavění hradů a báboviček raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: kyblík s obrázkem zvířátka (22 cm) lopatka hrabičky konvička 2 formičky Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W117197 |
| Ean produktu | 8590331171972 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 88.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 71.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21868 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

