Sada na písek kyblík s nářadím a formičkami
Kód produktu: W047458
Slevová skupina: A
Sada na písek kyblík s nářadím a formičkami. Rozměry kyblíku 9,5x9x16 cm. Obsah balení - kyblík, 2x lopatka, sítko, hrabičky, 3x formičky. 4 varianty - modrá, zelená, žlutá, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek kyblík s nářadím a formičkami. Rozměry kyblíku 9,5x9x16 cm. Obsah balení - kyblík, 2x lopatka, sítko, hrabičky, 3x formičky. 4 varianty - modrá, zelená, žlutá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W047458 |
| Ean produktu | 8590331014910 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 86.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17028 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 60 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

