Set karneval - víla
Kód produktu: W026046
Slevová skupina: A
- Výprodej
Karnevalový set - víla Obsahuje: sukně, křídla, hůlka, čelenka Délka sukně: 30 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Karnevalový set - víla Obsahuje: sukně, křídla, hůlka, čelenka Délka sukně: 30 cmParametry produktu
| Kód produktu | W026046 |
| Ean produktu | 8590331955091 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 50.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 50.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13824 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 62044300 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

