Simpsons Figurka 6 cm - Wave 1
Kód produktu: W044358
Slevová skupina: D
Simpsons Figurka 6 cm - Wave 1. Velikost figurky 6 cm. 5 variant - Bart, Líza, Homer, Ned Flanders, Náčelník Wiggum.
Výrobce JAKKS Pacific
Kód produktu W044358
Ean produktu 192995175273
Záruční doba 2 roky záruka
Váha
0,100
Kg
Podobné produkty
W158412
W118146
W101867
W007540
Popis produktu
Simpsons Figurka 6 cm - Wave 1. Velikost figurky 6 cm. 5 variant - Bart, Líza, Homer, Ned Flanders, Náčelník Wiggum.Parametry produktu
| Kód produktu | W044358 |
| Ean produktu | 192995175273 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030021 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

