57510NP Hra s házecími disky
Kód produktu: W018334
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Velikost 1.78mx1.02mx1.04mParametry produktu
| Kód produktu | W018334 |
| Ean produktu | 6941057421759 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.4 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.4 cm |
| Šířka kartonu: | 28.8 cm |
| Výška kartonu: | 25.1 cm |
| Objem kartonu: | 0.03933 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

