52477 Skluzavka vodní Tsunami 4,88m
Kód produktu: W016331
Slevová skupina: A
- Výprodej
Vodní skluzavka Bestway bude ozdobou vaší zahrady! Připojte se pomocí adaptéru k zahradní hadici a jízda začíná. Téměř pětimetrová skluzavka je ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní skluzavka Bestway bude ozdobou vaší zahrady! Připojte se pomocí adaptéru k zahradní hadici a jízda začíná. Téměř pětimetrová skluzavka je ideální pro závodění s kamarády. Na konci skluzavky stéká voda do bazénku, zabudované postřikovače vytvářejí kaskádový efekt a udržují dráhu mokrou. Délka skluzavky: 488 cm. Vyrobeno z kvalitního a odolného vinylu. Skluzavka je vhodná pouze pro domácí použití. Používejte pouze venku, pod dohledem dospělé osoby. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W016331 |
| Ean produktu | 6941607308974 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.5 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03504 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

