Sliz svítící ve tmě
Kód produktu: W008163
Slevová skupina: B
Vyrob si vlastní sliz svitící ve tmě! Stačí smíchat přísady správným způsobem a zábava může začít! Sliz můžeš libovolně natahovat, mačkat a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vyrob si vlastní sliz svitící ve tmě! Stačí smíchat přísady správným způsobem a zábava může začít! Sliz můžeš libovolně natahovat, mačkat a tvarovat! Jednoduchá výroba slizu pomocí několika jednoduchých kroků - do misky nalijte trochu slizového lepidla, na lepidlo přisypte trochu svítícího prášku a zamíchejte. Aktivátor přidávejte za stálého míchání po kapkách, dokud nejste s hustotou a lepivostí slizu spokojeni (čím více aktivátoru, tím tužší sliz). Počkejte pár minut a sliz je hotový! Kreativní sada obsahuje: 2 zkumavky, materiál a pomůcky na výrobu slizu 6 fluorescenčních hvězdiček návod. Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W008163 |
| Ean produktu | 8590331920952 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08064 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

