Složka s gumou 31,4x23,5 cm Kočka
Kód produktu: W056012
Slevová skupina: A
Složka s gumou o velikosti 31,4x23,5 cm. 4 různé varianty kočky.
Podobné produkty
Popis produktu
Složka s gumou o velikosti 31,4x23,5 cm. 4 různé varianty kočky.Parametry produktu
| Kód produktu | W056012 |
| Ean produktu | 8590331044801 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 31.4 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.04538 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

