Složka se zipem 29x21,5 cm - Transparentní
Kód produktu: W034084
Slevová skupina: A
Složka se zipem 29x21,5 cm - Transparentní
Podobné produkty
Popis produktu
Složka se zipem 29x21,5 cm - TransparentníParametry produktu
| Kód produktu | W034084 |
| Ean produktu | 8590331976638 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05753 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 720 |
| Země původu: | CN |

