Produkt byl přidán do oblíbených
SpongeBob postavičky plyš 22 cm
Kód produktu: W056043
Slevová skupina: D
SpongeBob postavičky plyš. Velikost 22 cm. 3 varianty - Spongebob, Hvězdice Patrick, Šnek Gary.
Podobné produkty
Popis produktu
SpongeBob postavičky plyš. Velikost 22 cm. 3 varianty - Spongebob, Hvězdice Patrick, Šnek Gary.Parametry produktu
| Kód produktu | W056043 |
| Ean produktu | 8425611356315 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

