Stohovací věž dřevo
Kód produktu: W047548
Slevová skupina: A
Stohovací věž dřevo. Rozměry 14,5x6,8x6,8 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Stohovací věž dřevo. Rozměry 14,5x6,8x6,8 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W047548 |
| Ean produktu | 8590331016587 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 36.0 cm |
| Šířka balení: | 25.0 cm |
| Výška balení: | 33.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.5 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02674 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030061 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

