Svítící hůlka se srdcem
Kód produktu: W026585
Slevová skupina: A
- Výprodej
Svítící hůlka se srdcem. Obsahuje: svítící tyčinku, srdce. 6 různých barev.
Podobné produkty
Popis produktu
Svítící hůlka se srdcem. Obsahuje: svítící tyčinku, srdce. 6 různých barev.Parametry produktu
| Kód produktu | W026585 |
| Ean produktu | 8590331957705 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 86.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.22274 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

