Svítící korunka
Kód produktu: W026580
Slevová skupina: A
- Výprodej
Svítící korunka. Obsahuje: svítící tyčinky, spojky.
Podobné produkty
Popis produktu
Svítící korunka. Obsahuje: svítící tyčinky, spojky.Parametry produktu
| Kód produktu | W026580 |
| Ean produktu | 8590331957651 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.18992 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

