Tabulka s barevnými magnetkami 12x16,5 cm.
Kód produktu: W047809
Slevová skupina: A
Tabulka s barevnými magnetkami. Rozměry 12,3x2,3x16,5 cm. Balení obsahuje tabulku, 30 magnetek, 8 karet se vzory.
Podobné produkty
Popis produktu
Tabulka s barevnými magnetkami. Rozměry 12,3x2,3x16,5 cm. Balení obsahuje tabulku, 30 magnetek, 8 karet se vzory.Parametry produktu
| Kód produktu | W047809 |
| Ean produktu | 8590331017737 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10422 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

