Dárková taška M 26x32x10 cm Vánoce
Kód produktu: W022958
Slevová skupina: A
Dárková taška M 26x32x10 cm Vánoce 4 různé motivy
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška M 26x32x10 cm Vánoce
4 různé motivy
Parametry produktu
| Kód produktu | W022958 |
| Ean produktu | 8590331951789 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06738 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | CN |

