Vodové barvy paleta - 12 barev
Kód produktu: W831206
Slevová skupina: A
Paletka vodových barev se štětcem • 12 barev
Podobné produkty
Popis produktu
Paletka vodových barev se štětcem • 12 barevParametry produktu
| Kód produktu | W831206 |
| Ean produktu | 8590331329984 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.00464 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

