Produkt byl přidán do oblíbených
Tenis plážový 40 x 23 cm
Kód produktu: W118146
Slevová skupina: A
Sada pro plážový tenis Skvělá zábava pro Váš volný čas na zahradě, pláži nebo kdekoliv v přírodě. Sada obsahuje 2 plastové pálky a 2 míčky. Rozměry: 40 X 23 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Sada pro plážový tenis Skvělá zábava pro Váš volný čas na zahradě, pláži nebo kdekoliv v přírodě. Sada obsahuje 2 plastové pálky a 2 míčky. Rozměry: 40 X 23 cmParametry produktu
| Kód produktu | W118146 |
| Ean produktu | 8590331181469 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 39.0 cm |
| Výška balení: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 66.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15523 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

