Továrna na sliz - Český obal
Kód produktu: W007496
Slevová skupina: B
Továrna na sliz je včetně vybavení potřebného pro vlastní výrobu. Obsahuje různobarevný prášek na výrobu slizu, třpytky, figurky, barvičky a další ...
Podobné produkty
Popis produktu
Továrna na sliz je včetně vybavení potřebného pro vlastní výrobu. Obsahuje různobarevný prášek na výrobu slizu, třpytky, figurky, barvičky a další potřebné vybavení k výrobě slizu. Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W007496 |
| Ean produktu | 8590331917587 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14784 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 16 |
| Země původu: | CN |

